Kokemustoimijat

 

Kokemustoimija, sähköposti, toiminta-alue

Tuomo Aula,               tuomoaula50(AT)gmail.com,             Lappi

Eero Eteläinen,          retelainen8(AT)gmail.com,                 Pohjois-Savo, Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu

Tarja Holopainen,     tarja.holopainen1(AT)gmail.com,      Etelä- ja Pohjois-Savo, Pohjois-Karjala,                                                                                                                        041 468 3168

Harri Hyvärinen,       hh.aivovammaliitto(AT)gmail.com,  Pohjois-Pohjanmaa, Lappi, koko maa,                                                                                                                          045 617 4140

Paula Häkkilä,            paula.hakkila(AT)gmail.com,              Keski-Suomi, Keski-Pohjanmaa, Pohjois-                                                                                                                   Pohjanmaa

Anni Härkönen,         cosmic.anni(AT)gmail.com,                 Etelä-Karjala, koko maa

Jyrki Itäsalmi,            jyrki.ita(AT)suomi24.fi,                        Etelä-Pohjanmaa, koko maa

Martti Karvonen,       martti.karvonen(AT)hotmail.com,     Savo ja Pohjois-Karjala

Marja-Leena Kaunio, mlkaunio(AT)gmail.com,                    Varsinais-Suomi

Olli Keränen,               pastilli.lo(AT)gmail.com, Oulu,          Pohjois-Pohjanmaa

Harri Laakko,             harri.laakko(AT)kotinet.com,              Etelä-, Keski- ja Pohjois-Pohjanmaa

Seppo Mertala,           seppo.mertala(AT)suomi24.fi,             Pohjois-Pohjanmaa

Marge Miettinen,       sanna.valila(AT)gmail.com,                  Keski-Suomi, koko maa

Heli Mäkelä,               makelaheli74(AT)gmail.com,               Pirkanmaa

Taina Mäkitalo,          tainamakitalo(AT)hotmail.com,          Satakunta

Sirpa Nummi,             sirpa.nummi(AT)gmail.com,                Etelä-Pohjanmaa, Pohjanmaa, koko maa

Sanna Nurmela,         liianmakeaelamani(AT)gmail.com      Pohjois-Pohjanmaa, Lappi, Kainuu, Keski-                                                                                                                Suomi, 040 7501541

Markku Onnela,         onnela.make(AT)gmail.com,                Etelä-Pohjanmaa,       040 910 1112

Tiiu Pohjolainen,       tiiu.pohjolainen(AT)gmail.com,           Uusimaa, koko maa,     045 1769264

Ella Saarenpää-Kervinen, ella.saarenpaa@icloud.com          Pohjois-Pohjanmaa

Tiina-Maria Saukkoriipi,                                                              Tornio,     0400 197 408

Saija Rantanen,         rantanen.saija(AT)gmail.com,               Pirkanmaa

Kari-Pekka Rauhala, karipekka.rauhala(AT)gmail.com,       Pirkanmaa, Keski-Suomi, Kanta-Häme

Ulla Reiterä-Paajanen, ulla.reiterapaajanen(AT)gmail.com, Uusimaa, pääkaupunkiseutu

Mikko Ruponen,        mikkoruponen(AT)hotmail.com,           Pääkaupunkiseutu

Pirjo Saarinen,           pirjoelviira(AT)gmail.com,                      Varsinais-Suomi

Risto Savolainen,       ristoksavolainen(AT)gmail.com,            Varsinais-Suomi, Satakunta, Etelä-Karjala

Johanna Sarlin,          johanna.sarlin(AT)dnainternet.net,      koko maa,      050 381 9319

Hannu Taipale,                                                                                 Keski-Suomi, 0400 869 316

Annikka Tanskanen,  annikka.tanskanen(AT)hotmail.com,   Uusimaa

Antti Leino,                 ajleino(AT)outlook.com,                           Varsinais-Suomi, Kanta-Häme ja Tampere

Mami Tuura,               mami.tuura(AT)gmail.com,                     koko maa

Outi Tonteri,               outi.tonteri(AT)protonmail.com,            Päijät-Häme, Uusimaa, Kymenlaakso

Terje Vainio,               terje.vainio(AT)gmail.com,                       Varsinais-Suomi

Markku Vehviläinen, mape.vehvilainen(AT)gmail.com,           Pirkanmaa, Päijät-Häme, Keski-Suomi,                                                                                                                      koko maa

Jaana Vähänikkilä,    jaana.vahanikkila(AT)gmail.com,            Pohjois-Pohjanmaa, Lappi,     050 572 9173

Pia Wright,                  pia.wright(AT)gmail.com,                          Uusimaa, Ahvenanmaa (suomeksi)

 

 

© 2019 Aivovammaliitto ry | Tietosuojaseloste | Suunnittelu ja toteutus Haaja

MENU